پنل کاربری

کسب درآمد با تولید مستند اینستاگرامی

کسب درآمد با تولید مستند اینستاگرامی
با موبایل خود و با اصول حرفه‌ای، مستندهای اینستاگرامی ضبط کنید و با انتشار آن صدهاهزار بازدید و لایک بگیرید!
مستند اینستاگرامی چیست؟

مستند اینستاگرامی یک نوع مستند، مطابق با ذائقه مخاطب اینستاگرام است که چند شاخصه دارد:


۱. اولین فریم این نوع مستند،‌ کنجکاو کننده بوده و مخاطب را ترغیب به دیدن ویدیو می‌کند.

۲. سه ثانیه اول، جذابیتی دارد که مخاطب را مشتاق به دیدن ادامه ویدیو می‌کند.

۳. در ده ثانیه اول مسئله فیلم معلوم می‌شود و مخاطب ترجیح می‌دهد فیلم را تا انتها ادامه دهد.

۴. اینستاگرام ویدیوهایی که تا آخر دیده می‌شوند را عالی  ارزیابی کرده و در دید عموم قرار می‌دهد.

مستند اینستاگرامی

سرگرمی، کارکرد اصلی اینستاگرام

محتواهایی که در اینستاگرام منتشر شده و مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد می‌تواند صرفاً محتوای سرگرم‌کننده باشد یا اینکه در ضمن سرگرمی، اطلاعات یا مطالب آموزشی را به مخاطب منتقل کند.

برنده رقابت‌ها

برنده در رقابت میلیون‌ها پست به اشتراک گذاشته شده در روز کسانی هستند که بتوانند به بهترین شکل ممکن مخاطبان را ترغیب به انتخاب دیدن پست‌های خود کنند.

شما چگونه برنده‌اید؟

مستند اینستاگرامی به عنوان یک قالب محتوایی با کارکرد‌های مختلف توانسته پیج‌های نوظهور در اینستاگرام را در زمان اندکی به درآمد مورد توجهی برساند.

بعد از زدن روی ویدیو، برای پخش ویدیو چند ثانیه صبر کنید!

چگونه مستندهای اینستاگرامی با 100K بازدید بسازیم؟

اصلی‌ترین کارکرد اینستاگرام،‌سرگرمی است!

یک بار برای همیشه روش ساخت پست‌های جذاب و سرگرم‌کننده اینستاگرام را یاد بگیرید.

کارگردان فیلم مستند شوید و از تولید فیلم مستند اینستاگرامی درآمد قابل توجه کسب کنید.

۱

توجه انبوهی از مخاطبان اینستاگرام را به پست‌‌های خود جلب کنید

۲

مانند یک کارگردان حرفه‌ای  مستند، برای اینستاگرام فیلم مستند بسازید

۳

از شرکت‌های بزرگ سفارش تولید مستند بگیرید و پیج اینستاگرام‌ آنها را پربازدید کنید

۴

کسب و کاری یک نفره را طی سه سال به شرکت متوسط تبدیل کنید

آیا می‌دانید؟

آیا می‌دانید  اگر نتوانید مخاطب اینستاگرام را سرگرم کنید در پیج شما نمی‌ماند؟!


آیا می‌دانید دوربین مخفی که یکی از ویدیوهای پرطرفدار اینستاگرام است، تنها یکی از انواع فیلم مستند اینستاگرامی است؟

راهکارهایی که تاریخ مصرف‌شان گذشته است!

راهکاری که بسیاری از مدرسان برای موفقیت یک پیج اینستاگرام می‌دهند این است که محتوای آموزشی متناسب با موضوع کار خود یا موضوع پیج خود تولید کنید و در مورد محصول یا خدمتی که ارائه می‌کنید آموزش رایگان ارائه کنید تا اعتماد مخاطب را به خود جلب کنید.

این راهکار باعث شده اینستاگرام پر شود از پست‌های آموزشی که در تضاد با کارکرد اصلی اینستاگرام است. پست‌هایی که باعث استقبال مخاطبان عام اینستاگرام نمی‌شود و فقط توجه افرادی را جلب می‌کند که با آن موضوع خاص سر و کار دارند.

نگاه خود را به مستند تغییر دهید

شما می‌توانید مقایسه‌ای انجام دهید بین بازدید پست‌های  آموزشی و پست‌های سرگرمی و ببینید که پست‌های سرگرمی بازدید چند برابری نسبت به پست‌های آموزشی دارد

پست‌های سرگرمی، مخاطب عام دارند و توجه همگان را به خود جلب می‌کند و پیج‌هایی که پست‌های سرگرمی به اشتراک می‌گذارند با سرعت بسیار زیادی رشد می‌کنند و سرگرم‌کننده‌ترین پست‌ها، فیلمهای مستندی هستند که اگر مراحل انتخاب موضوع، ایده تا تولید را طبق راهکارهای کاملا ساده انجام دهیم، می‌توانیم به سرعت به پیجی پربازدید برسیم.

ما در این پیج هم می‌توانیم محصول یا خدمت خود را به فروش برسانیم و هم از تبلیغات در آن کسب درآمد کنیم

در اینستاگرام سفارش تولید مستند بگیرید

شاید ما نخواهیم برای خودمان کار کنیم. اینستاگرام پر است از شرکت‌هایی که حاضرند برای ارتقای پیج خود در اینستاگرام هزینه کنند. خیلی از شرکت‌هایی که پول کافی دارند، محتوای اختصاصی خود را در پیج قرار می‌دهند و با تبلیغات سعی در جذب فالوور و بازدید بیشتر دارند. ولی همین شرکت‌ها از کارکرد اصلی اینستاگرام غفلت کرده‌اند.

ما با دادن پیشنهاد تولید مستند اینستاگرامی به آنها و نتایج شگفت‌انگیزی که در کوتاهترین زمان عاید آنها خواهد شد، وارد قرارداد تولید مستند با آنها خواهیم شد. صاحبان شرکتها خود می‌دانند تولید یک یا دو مستند تاثیر چندانی برای پیج آنها نخواهد داشت و معجزه‌ای رخ نمی‌دهد. پس این قراردادها به صورت تامین محتوای یک ماه، یک فصل یا یک سال خواهد بود.

اگر صاحبان شرکت‌ها در کمترین حالت سفارش تولید بخواهند هر هفته یک مستند اینستاگرامی اختصاصی برای خود سفارش دهند در طول یک سال نیاز به ۵۲ مستند خواهند داشت.

طرح پیشنهادی حرفه‌ای تولید فیلم بنویسید و قرارداد ببنید

ما در این دوره روش جامع نگارش طرح پیشنهادی کاملا استاندارد برای ارائه به صاحبان شرکتهای بزرگ و شبکه‌های تلویزیونی را به شما آموزش می‌دهیم. طرح یا پروپوزالی که با روش ما می‌نویسید و ارائه می‌کنید، از سوی طرف مقابل، ردنشدنی است!

در این دوره دقیقاً چه چیزی یاد می‌گیریم؟

 

۱. چه موضوعی را برای تولید مستند اینستاگرامی انتخاب کنیم؟

۲. چگونه موضوع خود را به ایده‌ای ناب و جذاب تبدیل کنیم؟

۳. چگونه به سادگی برای ایده خود یک داستان دو خطی بنویسیم؟

۴. چگونه در صورت تمایل به گرفتن سفارش ساخت مستند از دیگران، طرحی ردنشدنی بنویسیم؟

۵. چگونه قیمت پیشنهادی خود را به صورتی بنویسیم که فوراً از سوی طرف قرارداد مورد قبول قرار گیرد؟

۶. چگونه فیلم مستند خود را با موبایل فیلمبرداری و تدوین کنیم؟

۷. برای تولید چه فیلم مستندی از تجهیزات حرفه‌ای استفاده کنیم؟

۸. تجهیزات حرفه‌ای را از کجا تهیه کنیم؟

۹. چگونه با تجهیزات حرفه‌ای کار کنیم؟

۱۰. با چه نرم‌افزارهایی می‌توانیم به ساده‌ترین شکل فیلم خود را تدوین کنیم؟

بخشی از سرفصل‌های دوره مستند اینستاگرامی

رازهای جذابیت فیلم مستند اینستاگرامی

چگونه بعضی فیلم‌های کوتاه مستند در اینستاگرام مورد توجه بیشتر مخاطبان قرار می‌گیرد؟ شاید پیج‌هایی را دیده باشید که ۵ هزار فالوور داشته‌ باشند، ولی یکی از پست‌های همین پیج، یک میلیون بار دیده شده است!

تولید مستند بدون نیاز به تدوین

آیا هر فیلم مستندی نیاز به تدوین دارد؟ در این دوره می‌آموزیم چگونه با طراحی قبلی، یک فیلم مستند با موبایل یا دوربین حرفه‌ای ضبط کنیم، که بعد از پایان ضبط به جذاب‌ترین شکل ممکن آماده انتشار در اینستاگرام باشد.

 

یافتن ایده

شاید اولین سؤالی که برای هر کارگردان فیلم مستند پیش بیاید این باشد که در مورد چه چیزی فیلم بسازم تا مورد استقبال قرار گیرد. در این دوره دهها راهکار برای یافتن بهترین ایده‌های فیلم به شما ارائه می‌کنیم.

داستان دو خطی

چگونه می‌توان یک ایده خام را تبدیل به یک داستان جذاب برای ضبط فیلم کرد؟ اصول و راهکارهای بسیار شفافی وجود دارد که مانند یک فرمول عمل می‌کند. وقتی ایده خود را در آن قالب قرار می‌دهید یک داستان جذاب تحویل می‌گیرید!

نگارش طرح

آیا می‌خواهید برای پیج خودتان فیلم مستند بسازید یا قصد دارید وقتی کارگردان فیلم مستند اینستاگرامی شدید، سفارش بگیرید و برای  دیگران فیلم بسازید؟ اگر قصد دارید از روش دوم کسب درآمد کنید روش حرفه‌ای نگارش طرح مستند را در این دوره یاد می‌گیرید و صاحبان پیج‌های شرکت‌های بزرگ را به طرز شگفت‌انگیزی قانع و مشتاق به قرارداد با خود می‌کنید.

برآورد هزینه

شما چه برای خودتان فیلم مستند بسازید یا با بستن قرارداد،‌ این کار را برای دیگری انجام دهید،‌ باید روش نوشتن یک برآورد هزینه حرفه‌ای را بدانید تا هم  هزینه‌های تولید فیلم خود را مدیریت و کنترل کنید و هم طرف مقابل را قانع کنید.

تکمیل اطلاعات

وقتی داستان دو خطی برای فیلم مستند خود نوشتید، نیاز به اطلاعات دقیقی دارید که ارزش فیلم شما را بالا ببرد تا جایی که هر بیننده‌ای  به پشتوانه علمی تولید‌کننده ایمان بیاورد. تکمیل اطلاعات فرمول و روشی دارد که به وسیله آن به سادگی اطلاعات ارزشمندی را برای فیلم‌ خود جمع‌آوری می‌کنید.

 

نگارش فیلمنامه

بعضی از انواع مستند نیاز به نگارش فیلمنامه دارند. اینکه چه مستندی نیاز به فیلمنامه دارد و چگونه فیلمنامه مستند با ساده‌ترین روش نوشته می‌شود از بخش‌های جذاب این دوره آموزشی است. چون به خلاف روش‌های فیلمنامه‌نویسی منسوخ شده، کاملاً فرموله و نتیجه‌بخش شده است.

مقدمات فیلم‌برداری

فرض کنید می‌خواهید از خانه خارج شوید و با موبایل‌تان یک مستند ضبط کنید. خیلی واضح است که باتری گوشی شما باید شارژ داشته باشد و رم گوشی فضای کافی برای ذخیره ویدیوی ضبط شده را داشته باشد. اما مقدمات فیلم‌برداری حرفه‌ای چه با موبایل و چه با تجهیزات حرفه‌ای، نیازمند یک چک‌لیست است که با مرور آن، هیچ امر مهمی از قلم نمی‌افتد و نتیجه آن یک ضبط بی‌نقص خواهد بود.

انواع تجهیزات مورد نیاز

برای تولید یک مستند حرفه‌ای نیاز به تجهیزاتی دارید که دارای کمترین هزینه و بالاترین کیفیت مورد نیاز باشند. این تجهیزات شامل وسایل تصویربرداری، صدابرداری، نورپردازی و تدوین فیلم است. ما بهترین  تجهیزات را به شما معرفی می‌کنیم تا کرایه یا در صورت لزوم خریداری کنید. همچنین به شما می‌گوییم در شهر خود از کجا تجهیزات ارزان تهیه کنید.

فیلم‌برداری با دوربین حرفه‌ای

دوربین‌های حرفه‌ای در حد نیاز یک مستندساز وجود دارد که کار با آنها مانند کار با یک موبایل ساده است. روش کار با این دوربین‌ها،‌ تصاویر بی‌نظیری به شما می‌دهد که کار شما با افراد آماتور را کاملاً متمایز می‌کند. بهترین دوربین‌ها را به شما معرفی و کار با آنها را تمرین می‌کنیم.

camera
فیلم‌برداری حرفه‌ای با موبایل

اگر چه دوربین موبایل به صورتی ساخته شده که کار با آن برای هر کاربری امکان‌پذیر است، ولی تصویربرداری با یک موبایل هم به اصولی نظیر نقاط طلایی و قاب‌بندی برای انتقال بهتر پیام و زیبایی تصویر نیازمند است. برای شروع می‌توانید با موبایل خود مستندهای خیره‌کننده‌ای بسازید.

کارگردانی مستند

با پایان این دوره شما یک کارگردان حرفه‌ای فیلم مستند هستید که حداقل، اولین فیلم مستند حرفه‌ای خود را تولید کرده است. سند کارگردانی شما فقط نمونه کار شما نیست. ما به شما گواهینامه پایان دوره می‌دهیم که شرکت یاسین فیلم آن را صادر کرده است.

صدابرداری

چگونه فیلمی ضبط کنیم که صدایی شفاف و بدون نویز داشته باشد. شاید فکر کنید چنین شرایطی فقط با تجهیزات حرفه‌ای قابل انجام است، ما علاوه به صدابرداری با تجهیزات حرفه‌ای، صدابرداری حرفه‌ای با موبایل را هم آموزش می‌دهیم. در پایان اگر صدای ضبط شده نویز داشت هم نگران نباشید. کار با نرم‌افزار و حذف نویز از صدا را خواهید آموخت.

تدوین فیلم با نرم‌افزار تحت ویندوز

شما برای اینکه بتوانید یک فیلم مستند را با نرم‌افزار پریمیر تدوین کنید به کمتر از یک ساعت آموزش اصول مهم نیاز دارید نه به آموزش‌های صد ساعته! ضروری‌ترین موارد مورد نیاز برای تدوین فیلم با رایانه را به سرعت خواهید آموخت.

تدوین فیلم با موبایل

شاید برای شروع کار رایانه نداشته باشید یا نخواهید با رایانه تدوین کنید. بخشی از دوره مستند اینستاگرامی، تدوین فیلم با موبایل است. آموزش با بهترین نرم‌افزار اندروید و IOS

و دهها سرفصل ارزشمند دیگر

پیش‌نیاز ورود به این دوره آموزشی

حداقل مورد نیاز برای ورود به این دوره آموزشی داشتن یک اکانت اینستاگرام و یک گوشی موبایل است. ولی تولید فیلم مستند با تجهیزات حرفه‌ای هم آموزش داده می‌شود تا در مراحل بعد بتوانید به صورت حرفه‌ای وارد بازار این شغل پر درآمد شوید.

اصلاً نگران هزینه‌های تجهیزات و ساخت فیلم نباشد. شما می‌آموزید بودجه تولید فیلم‌های‌تان را چگونه از صاحبان شرکت‌ها بگیرید!

شبکه‌های اجتماعی
android ios

آیا بعد از گذراندن این دوره فقط برای اینستاگرام می‌توانیم فیلم مستند تولید کنیم؟

سرویس‌های اشتراک ویدیو

سرویس‌های اشتراک ویدیو چه در سطح ملی مانند آپارات، تماشا و نماشا و دهها سرویس اشتراک دیگر و چه در سطح بین‌المللی مانند یوتیوب، در ازای بازدید ناشی از جذابیت ویدیو، به شما پول پرداخت می‌کنند.

شبکه‌های اجتماعی چت

شبکه‌های متعدد اجتماعی ملی مانند بله، ایتا، گپ، آی‌گپ و دهها شبکه اجتماعی دیگر داخلی و شبکه‌های متعدد اجتماعی بین‌المللی مانند تلگرام و واتس‌اپ نیازمند ویدیوهای جذاب شما برای جلب نظر مخاطبان هستند.

شبکه‌های تلویزیونی

شما روش حرفه‌ای ارائۀ طرح مستند به شبکه‌های تلویزیونی را می‌آموزید و می‌توانید با آنها برای تولید فیلم‌های مستند وارد قرارداد شوید. آیا می‌دانید بهترین کارگردانان فیلم مستند در ایران، هیچ مدرک مرتبط فیلم‌سازی ندارند!

مشاوره در طول دوره به شما از مرحله موضوع و ایده تا تدوین نهایی و انتشار فیلم با ارتباط از راههای ارتباطی زیر:

تیکت سایت

شما می‌توانید از طریق پشتیبانی سایت، تیکت ارسال کنید و پاسخ مدرس دوره را دریافت کنید. همچنین می‌توانید فایل خود را پیوست کنید

چت واتساپ

شما می‌توانید از طریق شماره‌ واتساپ ارتباطی که مخصوص شرکت‌کنندگان دوره است، فیلمها و تکالیف خود را ارسال و مشاوره لازم را دریافت کنید

چت تلگرام

شما می‌توانید از طریق شماره‌ تلگرام ارتباطی که مخصوص شرکت‌کنندگان دوره است، فیلمها و تکالیف خود را ارسال و مشاوره لازم را دریافت کنید

برخی از کارکردهای جانبی این دوره:

sales

فروش محصولات

اگر محصولاتی برای فروش در اینستاگرام دارید، بعد از گذراندن این دوره می‌توانید با تولید فیلم، به بهترین نحو، مخاطبان خود را با محصولات آشنا کنید، روش استفاده از محصولات را به آنها آموزش دهید و فروش زیادی ایجاد کنید.

شناخت شما

اگر شخص معروفی شوید، مخاطبان شما تردیدی در اعتماد به شما نخواهند کرد. پس وقتی بدانید چگونه با ابزار رسانه‌ای برندینگ شخصی خود را ایجاد کنید، راههای جذب تبلیغات، فروش محصولات و خدمات و برگزاری هر کمپینی به سادگی قابل انجام است.

پروژه‌های حرفه‌ای

شما می‌توانید پروژه‌های حرفه‌ای فیلمسازی برگزاری انواع مراسم مانند همایش‌ها، جشن‌ها و مراسم عروسی بگیرید. برآوردی که برای این مراسم می‌توانید دریافت کنید معمولاً بین ۳ تا ۱۰ برابر هزینه‌ای است که می‌کنید!

Tourism

سیاحت دنیا

من تا حالا به بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی سفر کرده‌ام و جالب است بدانید برای هیچ‌کدام هزینه‌ای نپرداخته‌ام! این سفرها یا برای انجام یک پروژه فیلمسازی بوده یا حضور در جشنواره‌ای بوده که من برای آن هزینه‌ای نپرداخته‌ام. اگر می‌خواهید تجربه شیرینی از سفر به کشورهای مختلف داشته باشید همین امروز وارد این حرفه شوید.

صدور گواهینامه ملی پایان دوره

یاسین فیلم

تاییدیه مؤسسه فیلم‌سازی رسانه یاسین فیلم دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره ثبت ۹۸۳

مدرسان هدف

تاییدیه سایت مدرسان هدف با داشتن نشان اعتماد الکترونیک و مجوز فعالیت رسانه‌های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

حسین هاشمی

امضای مدرس

گواهینامه به امضای مدرس دوره آقای سید محمد حسین هاشمی خواهد رسید

barcode instagrami

بارکد اصالت

گواهینامه دارای بارکد اصالت است. این بارکد به صفحه تاییدیه لینک خواهد داد

دوره مستند اینستاگرامی

صفحه اختصاصی

هر گواهینامه دارای صفحه اختصاصی تایید هویت در سایت مدرسان هدف با اسکن بارکد خواهد بود

مدرس دوره مستند اینستاگرامی کیست؟

حسین هاشمی، تهیه‌کننده و کارگردان بیش از ۱۰۰۰ فیلم پخش‌شده

کارشناس ارشد تهیه‌کنندگی سیما با گرایش مستند
مدیر عامل مؤسسه فیلم‌سازی رسانه یاسین فیلم
تهیه‌کننده بیش از ۱۰۰ فیلم مستند در ایران
تهیه‌کننده و کارگردان دهها فیلم مستند در کشورهای آسیایی و اروپایی
کارگردان بیش از ۳۰ فیلم مستند
دارنده ۳۰ عنوان جایزه کارگردانی از جشنواره‌های ملی و بین‌المللی
دارنده ۴ جایزه تهیه‌کنندگی از جشنواره‌های ملی و بین‌المللی
عضو شورای فنی و مشورتی صدور مجوز فعالیت‌های سینمایی ارشاد
مشاور تولید دهها فیلم مستند موفق بین‌المللی
تهیه‌کننده مجموعه‌های مستند در حال پخش از شبکه‌های مستند، افق، یک و سه
مدیر و مؤسس سایت مدرسان هدف
فارغ‌التحصیل دوره‌های تخصصی تدریس حرفه‌ای در رده جهانی

حسین هاشمی

پاسخ به سؤالات متداول درباره دوره مستند اینستاگرامی

این دوره در آذر ماه سال ۱۳۹۹ آغاز شده و هر هفته یک جلسه آپلود می‌شود. کسانی که هم زمان با آپلود جلسات، دوره را خریداری کنند، سؤالات مهم‌شان در دوره منعکس می‌شود و در قالب سرفصل‌های دوره قرار خواهد گرفت

شما بعد از پایان این دوره دارای تخصصی در حد یک تهیه‌کننده و کارگردان فیلم مستند هستید. می‌توانید به تولید فیلمهای مستند حرفه‌ای برای خود مشغول شوید یا با شرکت‌های بزرگ و شبکه‌های تلویزیونی وارد قرارداد شوید

مدرس این دوره با نزدیک به دو دهه سابقه تهیه‌کنندگی و کارگردانی فیلم مستند و داشتن مدرک کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی با گرایش مستند از دانشگاه صدا و سیما با استفاده از جدید‌ترین منابع جهانی،‌ این دوره ره طراحی کرده و مطالب این دوره با هیچ دوره آموزشی برابری نمی‌کند

سطح آگاهی شما پس از گذراندن این دوره با تولید‌کنندگان محتوا در اینستاگرام و شبکه‌ۀای اجتماعی قابل مقایسه نیست. شما فقط و فقط اگر به آنچه در این دوره آموزش داده می‌شود عمل کنید، به موفقیت تضمینی می‌رسید

تخصصی‌ترین موضوعات فیلم‌سازی در این دوره به ساده‌ترین شکل ممکن بیان می‌شود و برای تمام سطح قابل فهم است. برای ساده‌سازی مطالب تخصصی این دوره، ساعتها زمان صرف شده است

پیش‌بینی کل محتوای مورد نیاز این دوره در ۱۰ جلسه یک ساعته است. در صورتی که با سؤالات شرکت‌کنندگان ضرورت یابد یک یا دو جلسه نیز اضافه خواهد شد

هم‌زمان با شرکت در این دوره و در تمام مراحل ایده و طرح، تولید و تدوین، می‌توانید از سه راه ارتباطی تیکت سایت، چت تلگرام و چت واتساپ، سوالات خود را مطرح کنید و حتی فیلمهای تولیدی خود را آپلود و اصلاحات مورد نیاز را از مدرس دوره دریافت کنید

در شرایط فعلی و گرایش کسب و کارها به سوی فضای مجازی، فرصتی استثنایی به وجود آمده تا با جلب نظر کاربران شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام، کسب‌ و کاری راه بیندازیم یا کسب و کار فعلی خود را توسعه دهیم. شاید یک سال دیگر چنین فرصتی وجود نداشته باشد و شاید سال آینده اینستاگرامی در کار نباشد! ولی ما با یادگیری یک مهارت عالی سالها می‌توانیم در شبکه‌های اجتماعی، سرویس‌های اشتراک ویدیو و شبکه‌های تلویزیونی فعالیت و درآمد عالی کسب کنیم. پس اگر در استفاده از این فرصت تعلل کردیم، در آینده، نباید کسی غیر از خودمان را ملامت کنیم!

نگاهی به دوره

مستند اینستاگرامی


مدرس: حسین هاشمی


فرمت: ۱۲ جلسه فیلم فول اچ‌دی – ۱۲ چک‌لیست – ۱۲ لیست تمرین – فایل‌های ضمیمه


شناسه اثر: 10757


قیمت: ۱.۴۶۰.۰۰۰ تومان

با کلیک روی دکمه زیر دو هدیه از ما دریافت کنید:

۱. چک‌لیست ایده برای تولید مستند اینستاگرامی

۲. روش دریافت کد تخفیف ۱۰۰ درصد «دوره کسب درآمد میلیونی از اینترنت بدون یک ریال هزینه»

اگر بعد از وارد کردن ایمیل وارد صفحه بعد نشدید حتماً با استفاده از دکمه زیر وارد صفحه جدید شده و روش مشاهده ایمیل‌های ارسالی ما در موبایل و کامپیوتر را ببینید.

دو پیشنهاد عالی را با هم دریافت کنید

۱. چک‌لیست ایده برای تولید مستند اینستاگرامی
۲. روش دریافت کد تخفیف ۱۰۰ درصد
برای استفاده از دو پیشنهاد حتماً ایمیل اصلی خود را وارد کنید!
ارسال

دو پیشنهاد عالی را با هم دریافت کنید

۱. چک‌لیست ایده برای تولید مستند اینستاگرامی
۲. روش دریافت کد تخفیف ۱۰۰ درصد
برای استفاده از دو پیشنهاد حتماً ایمیل اصلی خود را وارد کنید!
ارسال
close-link