پنل کاربری

یافتن سرمایه‌گذار فیلم

5,0 rating based on 1,234 ratings
زمان مطالعه: 2 دقیقه
5
(2)

یافتن سرمایه‌گذار و منابع مالی فیلم و آثار هنری و سرمایه‌گذاری در بخش هنر یکی از دغدغه‌های مهم فیلم‌سازان برای توسعه کسب و کار آنهاست.

گسترش بیماری ویروسی کرونا در سطح جهان، تعداد زیادی از جشنواره‌ها و رویدادهای بین المللی هنری را به تعویق انداخته یا لغو کرده است. در این شرایط که در جهان بی‌سابقه است، تحولاتی در نحوه برگزاری جشنواره‌ها و دیگر رویدادها به وجود آمده که لازم است فیلم‌سازان از آن مطلع باشند.

یکی از این اتفاقات مهم، ایجاد بسترهای جدید برای نمایش آثار هنری به صورت آنلاین است. نمایش آنلاین آثار هنری به صورت رایگان و پولی وجود دارد. همان طور که در ایران با تعطیلی گسترده‌ سینماها مواجه هستیم، این اتفاق در نقاط مختلف جهان توزیع و پخش فیلم‌ها را با مشکل جدی روبرو کرده و باعث ضرر و زیان‌های زیادی به صنعت سینما شده است.

مواجهه با وضعیت جدید، تهیه‌کنندگان و تولیدکنندگان سرمایه‌گذاری بر روی آثار را بر آن داشته که موقتاً تولیدات جدید خود را متوقف کنند یا در تصمیم خود برای تولید فیلم، تجدید نظر جدی کنند.

 به خاطر همین، به منظور حفظ میراث ارزشمند هنری، مؤسسات گوناگونی برنامه‌های حمایت مالی خود را مخصوص به دوران کرونا معرفی کرده‌اند.

در این میان از طرف موسسات مختلف برنامه های حمایت مالی مخصوص دوران کرونا جهت سرمایه گذاری تعریف شده است.

 در اینجا لیستی از مؤسسات حامی آثار هنری در دوران کرونا به شما معرفی می‌شود:

Online Resources and Emergency Funding:

 

آیا این مطلب مفید بود؟

برای امتیاز دادن، روی ستاره سمت چپ کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.