پنل کاربری

چرا زبان انگلیسی را بیاموزیم؟

5,0 rating based on 1,234 ratings
زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.5
(2)

 

چرا زبان انگلیسی را بیاموزیم؟

حتما این سوال برای‌تان پیش آمده که چرا باید انگلیسی یاد بگیریم؛ احتمالا دیده‌اید که اکثر مردم برای تقویت زبانشان اخبار را دنبال می‌کنند و کتاب می‌خوانند اما چه یادگیری آن چه ضرورتی دارد؟

1)یادگیری هرچیزی به رایگان:

 در یوتیوب، درسایت‌های خارجی مطالب زیادی وجود دارند که به ما در رسیدن به هدف‌هایمان کمک می‌کنند. از جمله مقالات و تحقیق‌های تخصصی؛ زمانی که قادر باشیم آنهارا بخوانیم و درک‌شان کنیم، برای‌مان سودمند خواهد بود. تقویت مهارت خواندن یا رایتینگ می‌تواند مزیت بزرگی برای‌مان محسوب شود.

2)به‌راحتی به سفر خارجی بروید:

از این بابت که صحبت یک انگلیسی زبان‌ را متوجه نمی‌شوید، نگران نخواهید بود. شما قادر خواهید بود بدون ترس در سراسر دنیا سفر کنید؛ به‌هرحال انگلیسی یکی از زبان‌های بین‌المللی است وکار راحت‌تر می‌شود.

3)با افراد مختلف از کشورهای مختلف ارتباط برقرار می‌کنید:

خیلی هیجان‌انگیز است که بتوانیم با نژادها وفرهنگ‌های مختلف ارتباط برقرار کنیم. اینکه درباره‌ی چیزهایی که دوست داریم و از صحبت درباره‌ی آنها لذت می‌بریم، جریان را شیرین‌تر می‌کند.

4)به راحتی فیلم ببینید:

اگر نمی‌توانید برای آمدن زیرنویس سریال یا فیلم مورد علاقه‌تان صبرکنید، باید تا حدزیادی سطح زبان‌تان را افزایش دهید. در این صورت دیدن فیلم برای‌ شما لذت‌بخش‌تر خواهد بود و هیجان بیش‌تری خواهید داشت.

5)به راحتی کتاب بخوانیم:

در واقع کتاب‌های زبان‌اصلی ارزان‌تر از کتاب‌های ترجمه شده‌اند. جدای از این، شما می‌توانید نسخه اصلی کتاب مورد علاقه‌تان را بخوانید. اگر از ترجمه‌های غلط و بد کتاب‌ها خسته شده‌اید، یادگیری انگلیسی انگیزه‌ی خوبی برای یادگرفتن است.

غیر از این مورد، شما می‌توانید کتاب‌های تخصصی مربوط به رشته‌ی خودتان را انتخاب کنید و مطالعه کنید.

حواستان باشد که انگیزه‌ی شما تمام چیزی است که نیازدارید. اگر انگیزه‌ی درست و قوی‌ای را انتخاب کرده‌ باشید، سرعت یادگیری شما افزایش می‌یابد. پس هدف‌تان را به درستی انتخاب کنید و برای رسیدن به آن، هرروزه تلاش کنید.

این مقاله را نیز بخوانید: 4 راه موثر برای یادگیری سریع زبان

موفق باشید

آیا این مطلب مفید بود؟

برای امتیاز دادن، روی ستاره سمت چپ کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.