پنل کاربری

چرا از هر حرفی به راحتی می‌گذریم؟

5,0 rating based on 1,234 ratings
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
5
(1)
می‌خواهیم در باره این جمله صحبت کنیم: شناگران حرفه‌ای به خاطر این که خیلی تمرین می‌کنند خوش هیکل نمی‌شوند، بلکه به خاطر هیکل خوبشون هست که شناگر خوبی می‌شوند. تا به حال به این موضوع فکر کردید؟ این که وقتی فامیل‌ها و دوستان شما می‌گویند: فلانی، میدونی این آموزشگاه چه قدررر خوبه؟ میدونستی این خواننده و این بازیگر اینجا حرفه‌ی خودشون رو ادامه می دادند؟ و به احتمال زیاد شما کسی باشید که میگین : اهه چه جالب! منم میخوام همین جا کلاسم رو بردارم!
در دید اول شوق دارین و فکر می‌کنید رفتنتون به اون جا معجزه میکنه درسته؟ اما به این فکر نمی‌کنید که ممکنه این قضیه فقط مربوط به 5 سال پیش بوده باشه و این که استادهای اون آموزشگاه عوض شده باشند! یا حتی همه‌شون خوب نبودند و الان هم اوضاع تفاوتی نکرده.
هیچ وقت سطحی و ساده از هر ماجرایی نگذرید. تلاش کنید جوری فکر کنید که بقیه فکر نمی کنند.
شما زود باور نباشید و از این که مثل بقیه فکر نمی‌کنید نترسید. اتفاقا خوشحال باشید؛ زیرا شما چندین پله از آنها جلوتر هستید.
برای این که بتوانید نسبت به مسائل حساس‌تر باشید، نیاز دارید واقع بینانه‌تر عمل کنید. از فکر و توهم این که این کار زندگی مرا دگرگون خواهد کرد، در بیایید. تنها تلاش و سبک زندگی شماست که می‌تواند شما را خشنود کند. هرگز فراموش نکنید که همه چیز به خود شما بر می‌گردد. پس از همین حالا یک عادت مفید را در خودتان ایجاد کنید و از کم شروع کنید؛ مثلا روزی 20 دقیقه پیاده روی یا مطالعه روزی 15 دقیقه کتاب. توجه داشته باشید که از هر زمان شروع کنید عالی است و هیچ وقت برای انجام کار مفید دیر نیست.

کلیک کنید و مطالب این صفحه را هم بخوانید!

آیا این مطلب مفید بود؟

برای امتیاز دادن، روی ستاره سمت چپ کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.