پنل کاربری

من باور دارم ۱

5,0 rating based on 1,234 ratings
ترجمه کتاب من باور دارم جول اوستین
زمان مطالعه: 2 دقیقه
5
(7)

من باور دارم ۱

من اعلام می‌کنم که خداوند به طرز باورنکردنی‌ای به زندگی من برکت داد. من انفجاری از مهربانی‌های خدا را می‌بینم که به طور چشمگیر و ناگهانی‌ای افزایش پیدا خواهند کرد. چیزی فوق‌العاده‌تر از بزرگی رحمت خداوند را تجربه خواهم کرد. این من را به درجات بالاتری می‌برد، جایی که حتی رویایش را ندیده‌ام. سیل عظیمی از رحمت به سمت من می‌آید. این حرف امروز من است.

یکی از دوستانم میخواست به دانشگاه بزرگی برود، اما به کسی نیاز داشت که هزینه‌های تحصیلش را بپردازد. دوستم از ماه‌ها قبل اقدام کرده بود.حتی با این وجود که نمراتش به اندازه کافی خوب بودند، اما آن شخص اطلاع داد که کسی حاضر نیست هزینه‌های تحصیلش را بپردازد. پس  به‌جایش در یک دانشگاه کوچک ثبت‌نام کرد.

به‌نظر می‌آمد که رویایش برای ثبت‌نام در یک دانشگاه فوق‌العاده به پایان رسیده باشد. به نظر می‌آمد که این موقعیت دائمی باشد. هیچ کدام اتفاق نمی‌افتاد؛ اما درست چند هفته قبل از آغاز مدارس، دفتر حمایت مالی تماس گرفت و گفت شرایط محیا شده است! به جای آن که دوسال از دوستم حمایت مالی کنند، پیشنهاد دادند که برای 4 سال این کار را انجام خواهند داد! رحمت خدا اتفاق افتاد!

ممکن است فکر کنید که شرایط کنونی شما همیشگی است. شما به مدت زیادی در آن شرایط بوده‌اید. شما شرایطی را نمی‌بینید که میتوانید بهتر از الان‌تان باشید. تمام حقایق به شما می‌گویند که این اتفاق غیرممکن است! ولی امروز خدا می‌گوید: تو باید آماده شوی. جایگاهی که الان در آن قرار داری، دائمی نیست. من سیلی از رحمت را در راهت قرار می‌دهم. من حقوقت را بیشتر می‌کنم. من به طور ناگهانی چیزهای زندگی‌ات را تغییر می‌دهم.

این چیزی است که خداوند برای هرکدام از ما می‌خواهد. به طور ناگهانی! چیزی که انتظارش را نداشتی. این چیزی خارج از چیزی معمولی است و چیز کوچکی نیست. فوق العاده است که بدانی این، یکی از دستهای خداست.

در دنیای واقعی شاید اینطور به نظر بیاید که شما نمی­توانید رویای­تان را عملی کنید؛ شما از قبل حساب کردید که از پس بدهی­هایتان برنمی­آیید، اما خدا می­گوید: تو هنوز فوران رحمت من را ندیده­ای. تو هنوز سیل رحمت الهی ام را ندیده­ای. رحمت­هایی که در سال­های پیش روی زندگی‌ات به سمت تو پرتاپ خواهند شد. فزونی رحمتی دارم که از حساب و کتاب معمولیت خارج است.

 من آموختم خداوند همیشه موفقیت­های معمولی را برای­مان محیا نمی­کند. او ما را آرام آرام رشد می­دهد. ما همیشه باید ایمان داشته باشیم. اما زمانی که به فوران رحمت خدا رسیدید متوجه خواهید شد که این فوران­­ها بیشتر و بیشتر خواهند شد و هر بار مسیر­های جدیدی را طی خواهیم کرد.‌

منبع: کتاب من باور دارم – جول اوستین

 مترجم: زهرا سادات هاشمی

کلیک کنید و مطالب این صفحه را هم بخوانید!

آیا این مطلب مفید بود؟

برای امتیاز دادن، روی ستاره سمت چپ کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.