پنل کاربری

معرفی ۵ کتاب درباره‌ی موفقیت

5,0 rating based on 1,234 ratings
زمان مطالعه: 2 دقیقه
5
(2)

معرفی 5 کتاب درباره موفقیت :

کتاب هایی با ژانرهای مختلف هرروز چاپ می‌شوند. بهترین کتاب ها در حوزه موفقیت مثل کتاب بپر، بنویس تا اتفاق بیفتد، تبدیل رویا به ثروت، خودباوری در خلاقیت،هنر شفاف اندیشیدن که در این پست این کتاب‌ها را به شما معرفی می‌کنم.

1)بپر یا Jump  اثر استیو هاروی :

در این کتاب استیو هاروی میگوید  لازم نیست برای دستیابی به خواسته های خود تقلا کنید، بلکه باید ببینید خداوند چه چیزی را در مسیر شما قرار می‌دهد. آن را ببینید و در راهش تلاش کنید. خدا قطعا بهترین اتفاقات را وارد زندگی شما می‌کند، پس او اعتماد کنید.

2)  بنویس تا اتفاق بیوفتد اثر هنریت آن کلاوسر :

این کتاب از اهمیت نوشتن حرف میزند و می‌گوید بهترین راه رسیدن به خواسته ها، تلاش برای آنها و نوشتن آنها چندین و چند بار است. این که خواسته های خود را چگونه بنویسید تا عینیت پیدا کنند و چطور موثرتر باشند، در این کتاب گفته شده است.

3) تبدیل رویا به ثروت اثر مایکل مستر سون:

اگر اهل ریسک بالا در کارها نیستید، این کتاب بهترین چیز برای شماست! درباره این صحبت می‌کند که چگونه می‌توانیم کارهایی با ریسک مالی کم را شروع کنیم. و بیشتر رو موفقیت‌ها و دستاورد های خود تمرکز کنیم.

4) خودباوری در خلاقیت :

پایه‌ی این کتاب این است که از نوشتن ایده‌های خود روی کاغذ نترسید! فقط سعی کنید ایده های خلاقانه ذهنتان را همان جا نگه ندارید . به پیاده سازی و استخراج آن نیز فکر کنید.

5) هنر شفاف اندیشیدن:

این کتاب به راهکارهایی برای درست‌تر فکر کردن می‌پردازد. اگر میخواهید از سطحی نگری بپرهیزید، این کتاب برای شما بسیار مفید است وبه رشد فردی شما کمک زیادی می‌کند. این که مثل همه فکر نکنید و متفاوت باشید، چیزی را ببینید که بقیه نمی‌بینند.

کلیک کنید و مطالب این صفحه را هم بخوانید!

مطالب بیشتر :

چگونه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم؟

اهمیت گفت وگو در چیست؟

آیا این مطلب مفید بود؟

برای امتیاز دادن، روی ستاره سمت چپ کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.