پنل کاربری

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قانون شماره ۱) تمامی کاربران باید در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده کنند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، نام کاربری آن کاربر حذف خواهد شد. نام کاربری خود را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد کنید. همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت.
 
قانون شماره ۲) کاربران سایت باید در هنگام ارسال پیغام در دیدگاه‌ها از کلمات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
 
قانون شماره ۳) کاربران باید در هنگام ارسال دیدگاه‌های خود از یک موضوع مناسب استفاده کنند. این موضوع باید در رابطه مطلب یا پیام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم، برخورد جدی خواهد شد.
 
قانون شماره ۴) مسئولیت دیدگاه‌های ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان است و لزوماً نظر و مورد تایید مدیران سایت نیست.
 
قانون شماره ۵) اسم هیچ سایت یا شخص همکاری را در دیدگاه‌ها چه به خوب و چه بد نیاورید.
 
قانون شماره ۶) لطفا از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر، تمامی آنها حذف خواهند شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد گردید.
 
قانون شماره ۷) لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی که ممکن است باعث دلسردی کاربر سوال‌کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و ممکن است سوال برخی از کاربران بسیار ابتدایی باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود، اکیداً خودداری فرمایید.
 
قانون شماره ۸) از نوشتن نامه‌های تجاری یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. در صورتی که ارسال‌های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیران حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد.
 
قانون شماره ۹) مسئولیت تمام فایل‌ها یا تصاویر و … که از طریق سایت رد و بدل می‌شوند به عهده کاربر فرستنده است و سایت در قبال این گونه مسائل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و … ندارد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما پس از دریافت فایل‌ها و … آنها را قبل از استفاده به‌ وسیله نرم افزارهای اسکن فایل و ویروس‌یاب، بررسی کنید.
 
قانون شماره ۱۰) در صورت مشاهده هر گونه بی‌احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت، با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم، دسترسی وی به سایت قطع خواهد گردید.
 
قانون شماره ۱۱) تغییر نام کاربری فقط توسط مدیر سایت مجاز است. اگر تمایل به تغییر نام کاربری خود دارید از  بخش پشتیبانی سایت، تیکت ارسال کنید و در آن پیام نام کاربری قبلی، نام کاربری جدید و آدرس ایمیل خود را قید کنید.
 
قانون شماره ۱۲) هنگام درج دیدگاه، به قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدا خودداری فرمایید. ضمنا از نوشتن هرگونه مطالب با موضوعات عقیدتی – سیاسی خودداری کنید که در این صورت، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.
 
قانون شماره ۱۳) در صورت ملاحظه هرگونه مسائل خلاف قوانین، از طریق ارسال تیکت پشتیبانی، ما را مطلع کنید.
از اینکه با سایت مدرسان هدف همراه هستید، احساس خوشحالی و افتخار می‌کنیم و امیدواریم با محتواهای تولیدی خود، شما را در رسیدن هر چه سریع‌تر به اهداف‌تان یاری کنیم.