داشبورد کاربری - ثبت نام

قدرت عادت ها

قدرت عادت ها

۵
(۱)

قدرت عادت ها

بهترین راه برای اینکه مانند افراد موفق شویم چیست؟ شاید ساده‌ترین راه این باشد که مانند آنها عمل کنیم! در حقیقت این پاسخ درست است، افراد موفق به قدرت عادت پی‌برده اند و همیشه از آن استفاده می‌کنند.

در واقع بعضی از افراد بهتر از بقیه عمل می‌کنند، چون کارهای خاص را به گونه ای متفاوت انجام می‌دهند.

همه ی این عملکرد‌ها ریشه در چه چیز دارند؟ در بحث عادت ها، اگر کارها و پروژه‌های بزرگ تان را به عادت تبدیل کنید، بدون این که انجام آن کار و این موضوع که چه قدر سخت میتواند باشد، آنها را انجام میدهید.

۹۵ درصد موفقیت‌های شما وابسته به نوع عادت‌هایی است که در طی زمان آنها را کسب می‌کنید.

ما از نظر عاطفی و احساسی طوری خلق شدیم که وقتی کاری را تمام می‌کنیم،  احساس خوب و مثبتی در ما ایجاد می‌شود. زمانی که عادت میکنیم کارهای مفید را پشت سرهم انجام دهیم، تشویق می‌شویم آن کار را ادامه دهیم. زمانی که این اعتیاد را پیدا کردید، دیگر بدون این که حتی به آن فکر کنید، آن را شروع میکنید.

تمرین، کلید تسلط در هر کاری است. ذهن شما هرچه بیشتر به کار گرفته شود،قوی تر و بزرگ تر می‌شود. شما می‌توانید با تمرین هر رفتاری یا هر عادتی که مفید یا لازم میدانید را در خود ایجاد کنید.

برای ایجاد عادت‌های قوی در خودتان به ۳ اصل مهم نیازمندید: تصمیم گیری، انضباط و اراده

خودتان را موظف کنید که اصولی را که میخواهید فرا بگیرید، به صورت مداوم تمرین کنید تا آنها را کامل یادبگیرید.و این که هر چیزی که انجام میدهید را با قدرت و اراده ادامه بدهید و از پیشرفت های کوچک خود، احساس رضایت کنید.

در نظر داشته باشید که عادت‌های بد می‌توانند ادم را نابود کنند. پس عادت‌های مضر خود را از زندگیتان حذف کنید و عادت‌های مفید و سازنده را جایگزین آن کنید.

بیشتر بخوانید:

بایدها و نباید های زبان بدن

آیا این مطلب مفید بود؟

برای امتیاز دادن، روی ستاره سمت چپ کلیک کنید!

مدرسان هدف وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک پیشنهاد ویژه!

خرید دوره آموزشی با ۵۰ درصد تخفیف