منوی دسته بندی

سامانه بازاریابان چیست؟

سامانه بازاریابان مدرسان هدف چیست؟

سامانه بازاریابان مدرسان هدف در ازای فروش هر محصول در قدم اول ۵۰ درصد و در قدم دوم ۸۰ درصد از قیمت محصول را به شما می‌دهد! این میزان کمیسیون بی‌نظیر است!

 

اصطلاحات سیستم بازاریابی که باید بدانید

همکار فروش یا بازاریاب

شما هستید! یعنی کسی که سایت ما را تبلیغ می‌کند و از فروش‌های ایجاد شده کمیسیون دریافت می‌کند.

ارجاع

بازدیدکننده‌ای است که از طریق شما وارد سایت ما می‌شود.

خرید‌های ارجاعی

خریدهایی است که از طریق بازدیدکنندگان شما ایجاد شده است.

سامانه بازاریابان چیست؟

سامانه بازاریابان مدرسان هدف، بستری برای همکاری ما و شما  و کسب درآمد دو طرفه است. شما با ورود به سامانه و تکمیل اطلاعات کاربری، یک لینک معرفی محصول و یک کد تخفیف اختصاصی دریافت می‌کنید.
هر مشتری که با لینک شما وارد سایت شود و خریدی انجام دهد، شما کمیسیون دریافت می‌کنید.
شما می‌توانید لینک ارجاع اختصاصی خود را در سایتها، وبلاگها، گروهها، کانالها و پیج‌های شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اگر پیج اینستاگرام دارید لینک بایوی شما برای این کار عالی است!

سؤالات متدوال

بله، شما پس از ثبت نام و دریافت ایمیل می‌توانید کار خود را شروع کنید.

به شما یک لینک اختصاصی داده می‌شود و کلیه کاربرانی که از طریق لینک شما وارد سایت شوند، با یک سیستم خودکار در لیست بازاریابی شما قرار می‌گیرند و به صورت کاملاً دقیق، کمیسیون خریدهای آنها به شما تعلق می‌گیرد.

ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

Modaresanehadaf.ir/?ref=6

عدد انتهای لینک کد همکاری شما است و برای سیستم مشخص می‌کند که بازدیدکنندگان از طرف کدام بازاریاب آمده‌اند.

برای مشاهده لینک اختصاصی خود یا تولید لینک‌ برای هر یک از محصولات سایت، می‌توانید پس از ثبت نام، به صفحه زیر مراجعه کنید:

https://modaresanehadaf.ir/affiliate-login-page/

بله. شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید و این لینک در هر محیطی قابل استفاده است.

برای شروع به ازای هر خریدی که مشتری از طریق لینک اختصاصی شما انجام می‌دهد شما ۵۰ درصد کمیسیون دریافت می‌کنید.

توجه داشته باشید هر وقت فروش از طریق لینک شما به ۵۰ فروش یا ۵ میلیون تومان فروش برسد، به صورت خودکار و مادام‌العمر کمیسیون شما از ۵۰ درصد به ۸۰ درصد برای تمام فروش‌های بعدی محاسبه می‌شود.

پس از دو ارجاع که منجر به فروش شود، بازاریاب می‌تواند تقاضای پرداخت پورسانت خود را از طریق تیکت ارسال کند. پورسانت، طی حداکثر سه روز کاری به حساب معرفی شده بازاریاب که در پنل بازاریابی وارد کرده واریز خواهد شد.

این اتفاق به صورت واضح از داشبورد بازاریابی شما قابل ملاحظه است. کمیسیون شما بعد از گذشتن از این تعداد یا عدد فروش از ۵۰ درصد به ۸۰ درصد ارتقا پیدا می‌کند!

یک مثال:

شما با ایجاد هر فروش دوره مستند اینستاگرامی  5۰ درصد از کل نرخ دوره را پورسانت می‌گیرید!

یک سوال: این میزان پرداخت پورسانت از طرف ما چه منطقی دارد؟ 

ما فروش عادی خود را داریم و شما فروش مازادی را برای ما ایجاد می‌کنید و با هر فروشی که شما ایجاد می‌کنید، 50 درصد از یک فروش، بیشتر درآمد کسب می‌کنیم!

برای آشنایی بیشتر این ویدیوی کوتاه را ببیند:

همین الان می‌خواهم بازاریاب سایت مدرسان هدف شوم. چگونه شروع کنم؟

۱. در سایت مدرسان هدف ثبت‌نام کنید.

۳.از منوی سمت چپ سامانه، وارد پروفایل شده و مشخصات خود را تکمیل کنید و چند کار ساده که در منوی راهنما توضیح داده شده را انجام دهید.

هر شغلی که دارید از امروز می‌توانید تنها با استفاده از یک گوشی موبایل هوشمند شغل دوم خود که آسان‌تر و پردرآمدتر از شغل اول شماست را شروع کنید.

آینده خود را تغییر دهید!

چطور متمرکز بمانیم؟

یک پیشنهاد ویژه!

در صورتی که تمایل دارید به صورت حرفه‌ای وارد بازاریابی شوید، این محصول ترفندهای بدون هزینه‌ای به شما نشان می‌دهد که در فروش بی‌رقیب خواهید شد!

نمایش یک نتیجه

بازاریابان برتر

[uap-listing-affiliates num_of_entries ='10' entries_per_page ='5' order_by ='earnings' order_type ='desc' user_fields ='first_name,last_name,uap_avatar' theme ='uap-theme_1' color_scheme ='0bb586' columns ='5' align_center ='1' ] کد PHP :

همکاری در فروش یا affiliate marketing چیست؟
افیلیت مارکتینگ یک روش‌ بازاریابی است که تأثیر مستقیمی بر فروش محصولات دارد. در واقع این نوع بازاریابی توسط افرادی خارج از کسب‌وکار انجام می‌شود. در افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی پورسانتی پیشنهاد خرید یا معرفی محصول بر روی وب‌سایت، وبلاگ یا شبکه‌های اجتماعی افیلیت قرار داده می‌شود و اگر این تبلیغات منجر به فروش محصول شود، مبلغی از طرف صاحب محصول به آگهی‌دهنده افیلیت که بازاریابی محصول را انجام داده، پرداخت می‌شود.

در برنامه‌های افیلیت مارکتینگ (affiliate program)، اهداف و شاخص‌هایی برای سنجش میزان نتیجه‌بخش بودن تبلیغات در نظر گرفته می‌شود. این شاخص‌ها می‌تواند کلیک کاربر بر روی لینک تبلیغات، خریداری محصول یا وارد کردن ایمیل توسط کاربر باشد. آنگاه اگر تبلیغ در آن سایت نتیجه‌بخش باشد، بر اساس میزان فروش و یا با روش‌های دیگر به صاحب سایت مبلغی پرداخت می‌شود.  به افیلیت مارکتینگ بازاریابی پورسانتی هم گفته می‌شود.