داشبورد کاربری - ثبت نام

سامانه بازاریابان چیست؟

سامانه بازاریابان چیست؟

ما در ازای فروش هر محصول در قدم اول ۵۰ درصد و در قدم دوم ۸۰ درصد از قیمت محصول را به شما می‌دهیم!
 

اصطلاحات سیستم بازاریابی که باید بدانید

همکار در فروش یا بازاریاب

شما هستید! یعنی کسی که سایت ما را تبلیغ می‌کند و از فروش‌های ایجاد شده کمیسیون دریافت می‌کند.

ارجاع

بازدیدکننده‌ای است که از طریق شما وارد سایت ما می‌شود.

همکار در فروش یا بازاریاب

خریدهایی است که از طریق بازدیدکنندگان شما ایجاد شده است.

 

سامانه بازاریابان چیست؟

سامانه بازاریابان مدرسان هدف، بستری برای همکاری ما و شما  و کسب درآمد دو طرفه است. شما با ورود به سامانه و تکمیل اطلاعات کاربری، یک لینک معرفی محصول و یک کد تخفیف اختصاصی دریافت می‌کنید.
هر مشتری که با لینک شما وارد سایت شود و با کد تخفیف اختصاصی شما خریدی انجام دهد، شما کمیسیون دریافت می‌کنید.
کد تخفیف فقط از طریق عضویت در سامانه داده می‌شود و خرید محصولات آموزشی مدرسان هدف با استفاده از کد تخفیف، ارزانترین و به صرفه‌ترین نوع خرید محصول است. 

 

تفاوت و مزیت بزرگ بازاریابی در مدرسان هدف 

در سایت‌هایی که ثبت نام بازاریاب دارند، معمولا بنر یا لینکی در اختیار بازاریاب یا همکار فروش قرار می‌دهند و از او می‌خواهند آن را در شبکه‌های اجتماعی،‌ وبلاگ یا سایت خود به اشتراک بگذارد. اما برای قانع کردن مخاطبان برای خرید راهکاری ارائه نمی‌دهند.
مدرسان هدف محتواهای تولید شده رایگان خود را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با اشتراک آنها در کانال‌های خود، ضمن جذب دنبال‌کننده‌ها و جلب اعتماد آنها، مقدمه خرید آنها را فراهم آورید. محتوای رایگان شامل، پادکست (صوت)، ویدیو و متن است. در چنین شرایطی است که شما حتی با راه‌اندازی یک کانال تازه تاسیس و عضو کردن اقوام و دوستان خود، به سرعت می‌توانید فروش خود را آغاز کنید.
البته الزامی به استفاده از محتوای رایگان ما نیست. اگر شما گروه یا کانال پر مخاطبی در شبکه‌های اجتماعی دارید، هم می‌توانید با در اختیار گذاشتن لینک اختصاصی بازاریابی خود، فعالیت خود را آغاز کنید.
محتوای رایگان ارائه شده از سوی ما علاوه بر اینکه بستری آسان و بی‌دردسری برای جذب فالوور یا دنبال‌کننده یا ممبر برای کانال شما فراهم می‌کند، ضمن کمک به هم‌نوعان و ارزش معنوی، دو نتیجه در پی دارد:

افزایش مخاطبان

محتواهای تولید شده بسیار جذاب بوده و مورد نیاز اکثر مردم است. به همین دلیل مورد استقبال مخاطبان شما قرار گرفته و باعث می‌شود توسط آنها به دیگران ارسال و آنها را به کانال شما بکشاند و این اتفاق باعث رشد کانال و افزایش احتمال فروش شما می‌شود.

فضای تبلیغات

پس از مدتی شما یک کانال پرمخاطب دارید که می‌توانید از درج تبلیغات مختلف از آن کسب درآمد کنید. البته پیشنهاد ما این است که کانال خود را برای حفظ دنبال‌کننده‌ها، آلوده به محتواهایی نکنید که مخاطبان شما به آنها علاقه‌ای ندارند.

سؤالات متدوال

بله، شما پس از ثبت نام و دریافت ایمیل می‌توانید کار خود را شروع کنید.

به شما یک لینک اختصاصی داده می‌شود و کلیه کاربرانی که از طریق لینک شما وارد سایت شوند، با یک سیستم خودکار در لیست بازاریابی شما قرار می‌گیرند و به صورت کاملاً دقیق، کمیسیون خریدهای آنها به شما تعلق می‌گیرد.

ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

Modaresanehadaf.ir/?ref=6

عدد انتهای لینک کد همکاری شما است و برای سیستم مشخص می‌کند که بازدیدکنندگان از طرف کدام بازاریاب آمده‌اند.

برای مشاهده لینک اختصاصی خود یا تولید لینک‌ برای هر یک از محصولات سایت، می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

https://modaresanehadaf.ir/affiliate-login-page/

بله. این کار به راحتی امکان‌پذیر است. شما با مراجعه به صفحه بازاریابان

https://modaresanehadaf.ir/affiliate-login-page/

بله. شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید و این لینک در هر محیطی قابل استفاده است.

برای شروع به ازای هر خریدی که مشتری از طریق لینک اختصاصی شما انجام می‌دهد شما ۵۰ درصد کمیسیون دریافت می‌کنید.

توجه داشته باشید هر وقت فروش از طریق لینک شما به ۵۰ فروش یا ۵ میلیون تومان فروش برسد، به صورت خودکار و مادام‌العمر کمیسیون شما از ۵۰ درصد به ۸۰ درصد برای تمام فروش‌های آن ماه محاسبه می‌شود.

مبالغ در چه زمانی و چگونه به حساب من واریز می‌شود؟

 

این اتفاق به صورت واضح از داشبورد بازاریابی شما قابل ملاحظه است. کمیسیون شما بعد از گذشتن از این تعداد یا عدد فروش از ۵۰ درصد به ۸۰ درصد ارتقا پیدا می‌کند!

همین الان می‌خواهم بازاریاب سایت مدرسان هدف شوم. چگونه شروع کنم؟

پس از ثبت نام در سایت، از منوی اصلی بالای سایت وارد سامانه بازاریابان شده و از منوی سمت چپ سامانه، وارد پروفایل شده و مشخصات خود را تکمیل کنید و چند کار ساده که در منوی راهنما توضیح داده شده را انجام دهید.

در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مختلف  مانند:
تلگرام، اینستاگرام، واتس‌اپ، ایتا، گپ، آی‌گپ، بله، سروش،
کمان، رینگ، آیوا، نوآ، هدهد، بیسفون، ویسپی، ساینا
یا هر پیام‌رسان یا شبکه‌ اجتماعی که فکر می‌کنید مخاطبان زیاد یا جدیدی دارد، کانال ایجاد کنید. شما می‌توانید فعلاً از یک شبکه اجتماعی شروع کنید و به مرور کانال‌های خود را افزایش دهید تا فروش خود را افزایش دهید.
در شبکه‌های اجتماعی مانند واتس‌اپ ابتدا با نصب واتس‌اپ بیزینس (نسخه تجاری) گروه ایجاد کنید و در تنظیمات گزینه تنظیمات گروه، گزینه ارسال پیام فقط توسط مدیرها را فعال کنید تا گروه به کانال تبدیل شود. در واتساپ می‌توانید کلیه محتواهای موجود در کانال‌ها را به کاتالوگ تبدیل و به تدریج در کانال واتساپی خود به اشتراک بگذارید. توجه داشته باشید شما می‌توانید علاوه بر نسخه فعلی واتساپ، نسخه تجاری را با شماره دیگری فعال کنید.
با ورود به کانالهای مدرسان هدف در پیام‌رسان‌های تلگرام یا ایتا، از فایلهای صوتی، ویدیویی و متنی موجود کپی و در کانالهای خود به اشتراک بگذارید.
شما حتی می‌توانید با توجه به محتوای فایلهای صوتی، ابتکار به خرج داده و خلاصه‌ای از محتوای صوتی را به صورت متنی در کانال خود به اشتراک بگذارید. این کار انگیزه دنبال‌کنندگان شما را برای گوش کردن فایل‌های صوتی افزایش می‌دهد.
سعی کنید هر روز تعداد کمی از مدیاها را در کانال خود قرار دهید تا همیشه مدیای جدید داشته باشید و مخاطبان شما، فرصت کافی برای دیدن پست‌های جدید را داشته باشند.
هر وقت کلیه مدیاها را به اشتراک گذاشتید از اول شروع کنید. همیشه افراد جدیدی هستند که مطالب قدیمی کانال شما را ندیده‌اند.
البته ما در حال تولید مدیاهای جدید هستیم و آنها را به تدریج در کانال‌های معرفی  شده قرار می‌دهیم.
برگ برنده شما، وجود محتواهای عالی و مهندسی‌شده مدرسان هدف است که مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب می‌کند.
هر چند روز یک بار لینک فروش دوره یا لینک دانلود اپلیکیشن سایت و دستور نصب آن و ثبت نام دوره را به همراه کد تخفیف خرید را به کاربران خود معرفی کنید. کاربران، از پیشنهاد تخفیف استقبال می‌کنند و با هر خرید از طریق لینک شما،  پورسانت مورد نظر به حساب شما واریز می‌شود.
توجه داشته باشید، اعتماد ممبرهای شما تنها با استفاده از محتواهای رایگان با کیفیت جلب می‌شود.

نکته مهم

توجه داشته باشید، اعضای کانال شما، باید شما را با نام «ادمین» بشناسند. نام «بازاریاب» برای اعضا خوشایند نیست!

هر شغلی که دارید از امروز می‌توانید تنها با استفاده از یک گوشی موبایل هوشمند شغل دوم خود که آسان‌تر و پردرآمدتر از شغل اول شماست را شروع کنید.

آینده خود را تغییر دهید!

یک پیشنهاد ویژه!

در صورتی که تمایل دارید به صورت حرفه‌ای وارد بازاریابی شوید، این محصول ترفندهای بدون هزینه‌ای به شما نشان می‌دهد که در فروش بی‌رقیب خواهید شد!

یک پیشنهاد ویژه!

خرید دوره آموزشی با ۵۰ درصد تخفیف