پنل کاربری

ریشه‌ها،‌ میوه‌ها را به وجود می‌آورند

5,0 rating based on 1,234 ratings
زمان مطالعه: 2 دقیقه
5
(2)
یک درخت مثمر پر از میوه عالی را تصور کنید. میوه‌هایی که روی درخت خودنمایی می‌کنند، حاصل تلاش مجموعه درخت، شاخه‌ها و برگ‌ها و منبع تغذیه اصلی آنها یعنی ریشه‌ها هستند.
حالا نگاهی به ثمر زندگی‌ خودمان بیندازیم. آیا میوه‌ها آن کیفیتی که ما را خشنود کند، دارا هستند؟ میوه‌ها نتایج شکل زندگی ما هستند. شاید کیفیت آنها ما را راضی نمی‌کند و ما اشتباه بزرگ دیگری نیز می‌کنیم. تمام توجه و نگاه ما به ثمره زندگی‌مان است در حالی که میوه‌ها نتایج‌اند و ما از چیزهایی که باعث شده‌اند چنین محصولی تولید شود، غفلت می‌کنیم.
آن چیزی که زیر زمین است و دیده نمی‌شود باعث می‌شود محصولاتی پدید آید که قابل رؤیت‌اند. یعنی یک چیزی نامرئی محصولات مرئی تولید می‌کند.
نتیجه اینکه اگر می‌خواهیم ثمره زندگی‌ ما را تغییر دهیم، باید اول ریشه‌ها را تغییر دهیم. ریشه‌های ما چه چیزهایی هستند؟
یک نکته در مورد باور وجود دارد و آن اینکه اکثر افراد معتقدند باید اول چیزی را با چشم دید تا آن را باور کرد. آیا شما هم چنین دیدگاهی دارید؟ پس تکلیف شما با ریشه‌های زیر خاک که دیده نمی‌شوند، چیست؟ نمی‌خواهید آنها را باور کنید؟
در دوره پیشرفته مدرسان هدف می‌گوییم که نقش باور در تغییر زندگی ما چقدر مهم است. در واقع ما تا چیزی را باور نکنیم، آن را نمی‌بینیم و مهم‌تر از آن، اینکه بسیاری  از چیزهایی که به آنها باور داریم، وجود ندارند! پس به باورهای‌تان شک کنید. چگونه باورهای‌مان را تغییر دهیم تا نتایج ما تغییر کند؟ به طور خیلی خلاصه باید بدانید، باور حاصل تکرار زیاد یک چیز است و مهم‌تر اینکه هر چیزی را که باور کنیم، بسیار زیاد آن را می‌بینیم. حتما تجربه کرده‌اید زمانی که تصمیم می‌گیرید یک مدل ماشین را بخرید در خیابان تعداد آن ماشین بسیار زیاد می‌شود!
ما باید نگاه ظاهربین خود را اصلاح کنیم. قدرت چیزهایی که در این جهان دیده نمی‌شوند بسیار بیشتر از چیزهایی است قابل دیدن هستند. این خود یک باور درست است که تا آن را قبول نکنید برای رسیدن به اهداف‌تان به خصوص اهداف مالی و کسب ثروت، باید بسیار تلاش کنید و رنج تحمل کنید و تازه معلوم نیست به هدف دلخواه برسید.
ما در این مقاله تلاش کردیم برای شما ایجاد سؤال کنیم. ذهن شما را از آنچه تا به حال باور داشتند، منحرف کنیم تا در جاده اصلی قرار گیرد.
در پایان به این نکته توجه کنید که ما به عنوان انسان، در چهار دنیا زندگی می‌کنیم که مجموع این چهار دنیا تعیین‌کننده وضع موجود ما در زندگی است.
این چهار دنیا عبارتند از:
دنیای مادی
دنیای ذهنی
دنیای احساسی
دنیای معنوی
شما برای کشف حقیقت، باید اطلاعات  زیادی را که تا کنون از آن دور بوده‌اید دریافت کنید. این اطلاعات باید در یک بازه زمانی مشخص و با انجام تمرین‌هایی انجام گیرد. ما این اطلاعات را در دوره‌ای جذاب به نام دوره پیشرفته مدرسان هدف گرد آورده‌ایم. حضور در این دوره به خودی خود، دورانی لذت‌بخش از زندگی شما خواهد بود. دورانی شیرین و به یاد ماندنی. پس از پایان دوره، شما تبدیل به کسی شده‌اید، که دوستش دارید. کسی که به اهداف خود به راحتی دست پیدا می‌کند.

کلیک کنید و مطالب این صفحه را هم بخوانید!

آیا این مطلب مفید بود؟

برای امتیاز دادن، روی ستاره سمت چپ کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.