داشبورد کاربری - ثبت نام
به نام خدای دوست‌داشتنی

برای تحول در آینده‌‌ای نزدیک، با دقت بخوانید

برای خواندن این صفحه فقط ۵ دقیقه وقت نیاز دارید.

 
 
من حسین هاشمی هستم. حدود ۱۶ سال است که فیلم در قالب‌های مستند، داستانی و برنامه تلویزیونی تولید می‌کنم. تحصیلات من کارشناسی علوم انسانی و کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی سیما است.
اما مطالعات من در موضوع موفقیت و رشد فردی، بهبود روابط و افزایش سطح درآمد و تولید ثروت، قدمتی بیش از تحصیلات من دارد و شروع آن به اوایل دهه ۷۰ بر می‌گردد، سالهایی که کتاب‌های معروف دیل کارنگی و آنتونی رابینز در ایران ترجمه و عرضه شد.
مطالعات و تجارب آزاد را بسیار مؤثرتر از تحصیلات دانشگاهی می‌دانم، همان‌طور که سالها قبل از تحصیلات دانشگاهی، با استفاده مطالعات آزاد و یادگیری‌های شخصی، فیلم‌ تولید می‌کردم و به نظر من زمانی که شما هیچ تحصیلات آکادمیکی ندارید، ولی تجربه یا مطالعات آزاد دارید، چیزی کم ندارید!

شغل مورد علاقه من فیلم‌سازی بوده و تا کنون بیش از هزار و صد فیلم و برنامه تلویزیونی در ایران و بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی تولید کرده‌ام و موضوع مورد علاقه من برای مطالعه آزاد و نیازی که همیشه در خودم احساس می‌کردم موضوعی است که برای آن این دوره را تولید کردم.

همیشه دنبال کشف راههایی برای رسیدن به اهداف بزرگ بودم ولی قهرمان داستان ما با اینکه در انتخاب همسر و روابط عاطفی،‌ انتخاب موفقی داشت و تندرستی کاملی برخوردار بود، ولی در حوزه کسب و کار علی‌رغم پیشرفت‌های بسیار عالی، چندین بار شکست‌های بدی را تجربه کرد.

بعضی از این شکست‌ها در پروژه‌های فیلم‌سازی بود و بعضی در مشاغل موازی که برای کسب درآمد بیشتر وارد آن می‌شدم. قضیه فقط شکست‌ها نبود. زمانی که قیمت دلار حدود سه‌هزار تومان بود، ماهها صرف عقد قراردادی به مبلغ چهار و نیم میلیارد تومان با یکی از شبکه‌های تلویزیونی کردم. این قرارداد آن قدر قطعی بود که مدیران آن شبکه می‌گفتند به هیچ وجه کاری به موازات این کار نپذیرم تا این پروژه به خوبی پیشرفت کند. ولی نهایتاً این قرارداد منعقد نشد!
وضعیت به صورتی در آمده بود که در معدل‌گیری بین پیروزی‌ها و شکست‌ها، شکست‌ها برنده بودند! همه این اتفاقات عجیب سؤالی در ذهن من به‌وجود می‌آورد که چرا بعضی کارهای آن طور که می‌خواهم پیش نمی‌رود؟ اشکال در کجاست؟
این در حالی بود که بعضی دوستان و همکاران من که در فیلم‌سازی در سطح‌ نازل‌تری نسبت به من بودند، موفق شدند کم کم از من پیشی بگیرند و توانستند وارد عرصه تولید فیلم‌های سینمایی شوند که بعضاً فیلم آنها پرفروش‌ترین فیلم سال می‌شد و اگر الان نام آنها را بگویم حتماً آنها را می‌شناسید.
با استفاده از تجربه‌ ناپلئون هیل که با حمایت اندرو کارنگی به جمع‌آوری اسرار موفقیت مردم عصر خود پرداخت، تصمیمی مشابهی گرفتم که شرایط آن را داشتم. من برای تولید فیلم مستند همیشه با افراد مهم و موفق در ارتباط و در حال ضبط مصاحبه با آنها بودم.
علاوه بر ادامه مطالعات در حوزه موفقیت، پژوهش میدانی روی این‌گونه افراد که اکثراً به واسطه تولید فیلم مستند و انجام مصاحبه‌ها با آنها روبه‌رو می‌شدم را شروع کردم. متاسفانه در مواجهه با بعضی از آنها با متوجه بی‌میلی برای گفتگو در این موضوع یا اشاره به کلیات، مواجه می‌شدم. این خُلق بعضی از افراد است که می‌ترسند در کارشان دست زیاد شود! پس تجربیات‌شان را در اختیار دیگران قرار نمی‌دهند.
من مایوس نشدم. سراغ دوستانی رفتم که سالها با این افراد موفق همکاری کرده بودند. آنها را به دفترم دعوت می‌کردم و ساعت‌ها صحبت می‌کردیم تا فرمول موفقیت‌شان را دریابم.
به این بسنده نکردم و یکی از دوستانی که سالها با یکی از افراد موفق هدف من کار کرده بود را برای همکاری به دفترم دعوت کردم.

با این همه سماجت سرانجام حقیقت را کشف کردم!

جامعه هدف من!

جامعه هدف من افراد صرفاً موفق نبود. روی افرادی مطالعه می‌کردم که به لحاظ کسب و کار، روابط و موقعیت اجتماعی، جهش ناگهانی کرده‌ بودند. خیلی کوتاه و کلی باید بگویم آنها با استفاه از منابع آموزشی‌ مناسب که در اکثر موارد هیچ ارتباطی به حوزه تخصصی آنها نداشت، به اهداف خود رسیده بودند. مثلا کسی که تهیه‌کننده مطرح فیلم سینمایی بود، سراغ آموزش‌هایی با موضوع فیلم‌سازی نرفته بود. همه آنها با آموزش‌ها و مطالعاتشان تلاش کرده بودند برای تغییر در زندگی‌شان، خودشان را تغییر دهند!

 

 

شروع به شرکت در دوره‌های آموزشی حضوری کردم. بهترین دوره‌های آموزشی آنلاین را خریدم و مدت زیادی را برای یادگیری صرف کردم. شرکت در این دوره‌ها نگرش من نسبت به مطالعاتم تغییر داد. من تا پیش از این بهترین و کامل‌ترین کتابهای آموزشی فیلم‌سازی و حتی بازاریابی و فروش فیلم را در قفسه‌های کتابخانه‌ام داشتم. ولی راز بزرگی که کشف کردم، لزوم رجوع به کتابهایی بود که اصلا ربطی به فیلم‌سازی نداشت. ایراد در خود من بود!
این «من» که از آن سخن می‌گویم هر یک از شمایید!
هر فردی در هر شغل یا موقعیت اجتماعی یا روابطی یا سطح سلامتی جسمی است،‌ باید این مطالب را بداند. من کشف کردم هیچ راهی به جز تغییر خودم برای تغییر دنیای بیرون از خودم وجود ندارد. هنگامی که می‌خواهم در هر شرایطی باشم، باید خودم را تغییر دهم و تبدیل به فردی شوم که در جایگاه مورد نظر من قرار دارد.
تنها با این روند است که به سرعت به هدف مورد نظرم می‌رسم و خوشبختانه این پیشرفت به سوی هدف با این روش، بسیار پایدار است و عقب‌گرد ندارد. پس از اجرای آموخته‌های جدید، نتایج به صورت غیرقابل باوری یکی پس از دیگری ظاهر می‌شدند  و اهداف یکی یکی، تیک می‌خوردند.

از بدهکاری تا سرمایه‌گذاری

من که همیشه بدهکار بودم و گاهی  در ماه باید پنجاه تا شصت میلیون تومان چک پاس می‌کردم و حداقل قسط وام‌های با سود را ماهانه تا پانزده میلیون تومان پرداخت می‌کردم و اجاره دفتر می‌دادم و حقوق کارکنان دفتر را پرداخت می‌کردم، در کمتر از یک سال، به جایگاهی رسیدم که مجموع این هزینه‌ها در ماه به کمتر از پنج درصد مبلغ قبلی رسید و کم کم از زندگی من محو شد و سیل درآمد‌هایی شروع شد که بیش از حد مخارج من بود که توانستم به سرمایه‌گذاری در جاهای دیگر بپردازم.

دوره‌ای کامل و بی‌نظیر

وقتی وضعیت مالی‌ام تغییر کرد، جرات من برای خرید دوره‌های آموزشی گران‌تر بیشتر شد. من با مطالعات زیاد، شرکت در دوره‌های آموزشی حضوری و خرید دوره‌های آموزشی متعدد و با کنار هم قراردادن اطلاعات این آموزشها در کنار تخصص فیلم‌سازی و تسلط به منابع با موضوعات مختلف و بعضاً با استفاده از علوم ماورائی که بسیاری از اساتید دوره‌های دیگر نه تخصصی در آن دارند و نه در دوره‌های خود از آنها استفاده‌ای کرده‌اند، توانستم کمبودهای دوره‌ها را شناسایی و دوره‌ای کامل و بی‌نقص تولید کنم.
یادگیری منظم⇐تکرار⇐تغییر
هر گاه در بین دوستان یا بستگان کسی را می‌دیدم که مشکلاتی مشابه من در هر جنبه از جنبه‌های زندگی دارد به او مشاوره می‌دادم که خیلی برای‌ آنها کاربردی بود. ولی با کمال تاسف می‌دیدم که پس از مدتی دوباره از مشکلات ناله می‌کنند. درست فهمیدید! آنها مطالب مفید و راهکارهایی را یاد می‌گرفتند که در مقاطعی به آنها کمک می‌کرد ولی آنها «تغییر» نمی‌کردند.
من با اطلاعاتی که از مطالعات و دوره‌ها به دست آورده بودم، دریافتم برای اینکه زندگی برای همیشه متحول و در سطح دلخواه ما قرار گیرد باید در ما «تغییر» صورت گیرد.
تغییر ما با تغییر باورهای ما امکان‌پذیر است. تغییر واقعیت‌های ذهنی ما که بعضاً با حقیقت فاصله بسیار دارد، جز با تکرار و یادگیری منظم در پروسه زمانی معین، عملاً غیرممکن است.
برای همین دوره پیشرفته مدرسان هدف را تولید کردم. دوره‌ای که با قاطعیت می‌گویم هیچ مشابهی در دنیا ندارد. چه به لحاظ محتوای اختصاصی، چه به لحاظ تکنیک آموزشی، چه به لحاظ به کارگیری چندین تخصص برای تولید آن.
منابع اطلاعات این دوره:
مطالبی که در این دوره از آنها بهره گرفتیم حاصل تحصیلات، تجربیات و مطالعاتی است که در کنار تهیه، گذراندن و بررسی دوره‌های متعدد آنلاین و حضوری و جدیدترین منابع علمی و بررسی تمام نقاط قوت و ضعف آنها پدید آمده است.
بخشی از منابع این دوره حاصل استخراج اطلاعات بهترین دوره‌‌های اساتید جهان بوده است. برخی از منابع تاکنون به فارسی ترجمه نشده‌اند. این دوره از پیشرفته‌ترین مکانیزم‌های آموزشی دنیا و به‌روزرسانی اطلاعات مورد نیاز مدرسان هدف استفاده کرده و به طور قطع هیچ نمونه مشابهی در تامین نیاز شما برای رسیدن به اهدافتان ندارد.
در این دوره هر ادعایی، مستند به تاییداتی از منابع صددرصد قطعی است. منابعی که استناد به آنها، باور شما را به آنچه به آن نیاز دارید، می‌سازد. همچنین استخراج صحیح از منابع مورد نظر، حاصل سالها تحصیلات من در رشته مورد نیاز بوده است.
ما به منابعی با درصد اطمینان قطعی دسترسی داریم. منابعی که بزرگترین اساتید بهبود فردی در جهان از آن بی‌بهره بوده و غفلت کرده‌اند. منابعی که باور ذهنی ما در مورد سرفصل‌های دوره را، به سرعت افزایش می‌دهد و مسیر ما را برای رسیدن به اهدف، بسیار کوتاه‌تر می‌کند.

چه تغییری در زندگی من رخ خواهد داد؟

قطعاً بسیاری از شما با استفاده از آموزش‌های رایگان مدرسان هدف، به اهداف مورد نظر خود می‌رسید، ولی شرکت در این دوره، در شما تغییر ایجاد خواهد کرد. تغییر در شما به صورتی است که به شخصیتی تبدیل می‌شوید که به اهداف مورد نظر شما رسیده است.
با اتکا به همین اطمینان دوره را گارانتی کرده‌ایم. یعنی اطمینان داریم محال است کسی در این دوره شرکت کند و تنها به هر چه در دوره گفته می‌شود که بسیار هم ساده است، عمل کند و به خواسته‌های خود نرسد. با این همه، فقط و فقط برای اینکه خود را از این فرصت بزرگ تغییر در زندگی محروم نکنید، دوره را گارانتی کردیم به صورتی که شما می‌توانید کل مبلغ پرداختی خود را در صورت نارضایتی درخواست کنید. کل مبلغ شما بدون هیچ سؤالی به شما بازگردانده می‌شود. (توجه داشته باشید، اگر می‌خواهید از گارانتی بازگشت وجه استفاده کنید، بسته با گارانتی را خریداری کنید)
جامعیت این دوره، به صورتی است که شما پس از گذراندن این دوره، علاوه بر رسیدن به تمام سؤالات و ابهامات زندگی و کار خود، توانایی برگزاری کلاس، دوره و حتی همایش را خواهید داشت.

برتری‌های این دوره نسبت به سایر دوره‌های مشابه چیست؟

۱. این دوره از روش‌هایی که یک ایده، طرح و سناریو را به فیلمی جذاب و مورد علاقه مخاطب تبدیل می‌کند استفاده کرده و به وسیله این تکنیک‌ها، محتوای آموزشی را به جذابیت و شیرینی مشاهده یک فیلم، کرده است. استفاده  از مهندسی و تکنیک‌های جذابیت‌ فیلم برای اولین بار در یک دوره آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۲. قوانین مختلف موجود نظیر قانون جذب که در آموزه‌های خود مدعی‌اند استفاده از این قانون برای رسیدن به اهداف کافی‌ است، تنها یک سرفصل از این دوره آموزشی است. علاوه بر این، برای اولین بار نقص اساسی قانون جذب در این دوره، بیان شده و مکمل آن، در این دوره شرح داده می‌شود. نقصی که تا آن را نیافته بودم، نتایج دلخواه را از آن نمی‌گرفتم. یادتان باشد من یک فیلم‌سازم و برداشت و مهندسی ساختار و محتوایی که من از فیلم مستند «راز» کرده‌ام را هیچ استاد قانون جذبی درک نکرده است. خصوصاً اینکه بیشترین قالب فیلم‌سازی من، مستند است. قالبی که بیشترین جایزه را از جشنواره‌های مختلف از آن کسب کرده‌ام.
۳. سالها تجربه من در تهیه‌کنندگی و کارگردانی فیلم‌های مستند اندوخته‌ای ارزشمند برای استخراج رموزی است که در این دوره از آنها استفاده خواهد شد. اتفاقات واقعی در جای‌جای جهان که در قالب فیلم های مستند اجتماعی تولید و پخش شده، برخی از منابع این دوره هستند. فیلم‌های مستند روایتگر حقیقی از زندگی و تجارب مردم جهان هستند و به کارگیری روش‌ها و تجارب آنها تاثیرات حقیقی بر زندگی ما خواهد داشت. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل تجربه حدود ۵۰۰ فرد موفق و ثروتمند است و این باعث شده کتابی که حدود صد سال پیش نوشته شده هنوز در راس بهترین کتابهای موفقیت باشد. تجربه‌های واقعی، بهترین سرمایه‌ها و راه میانبر هستند.

در این دوره چه خواهیم گفت؟

در این دوره خواهیم گفت چگونه می‌توانیم خواسته‌ها، اهداف و حتی رویاهای‌مان را به واقعیت تبدیل کنیم و چه کاری انجام دهیم که خیلی زود روند این اتفاقات شروع شود.
طراحی این دوره با استفاده از تکنیک‌های آموزشی به صورتی است  که امکان ندارد شما با ورود به آن، صرفاً بیاموزید! شما با گذراندن این دوره به سطحی از تخصص علمی‌ و مهارتی در آموزش خواهند رسید که می‌توانید این دوره را به صورت آنلاین یا در قالب سمینارها و کارگاهها تدریس کنید.
ما بر این باوریم که بالاترین سطح یادگیری یک تخصص، توان تدریس آن است.
این دوره به منظور دسترسی آسان شما مدرسان هدف گرامی، در قالب یک اپلیکیشن ارائه می‌گردد تا امکان استفاده از فایلهای آموزشی در هر زمان و مکان، ممکن باشد.
این دوره دارای ۱۰ ماه و یک ماه مکمل است. همچنین برای کسانی که دوره را به صورت ماه به ماه خریداری می‌کنند، ماه مکمل، رایگان خواهد شد. دوره پیشرفته مدرسان هدف، دارای بیش از پنجاه سرفصل جذاب است.
هر ماه دوره، از مدیاهای متعددی تشکیل شده که عمدتا فایل صوتی است. اصراری به گذراندن این دوره در ۱۰ ماه نیست و شما می‌توانید با مدیریت زمانی که برای یادگیری اختصاص می‌دهد، زودتر اهداف رؤیایی خود را لمس کنید.
به طور معمول برای هر روز تنها یک ساعت و نیم وقت گذاشتن برای یادگیری کافی است. یک ساعت و نیمی که آنقدر جذاب و شیرین است که دوست دارید در طول روز بارها تجربه‌اش کنید. این قول قطعی را به شما می‌دهیم.

ماه مکمل چیست؟

علت جدا کردن ماه مکمل از کل دوره این است که سرعت یادگیری تیم ما بسیار زیاد است. ما هر ماه در حال تهیه و ترجمه جدیدترین منابع و مقالات با موضوعات ارائه شده در سرفصل‌های دوره هستیم. پس پیش‌بینی می‌کنیم، پس از تولید و ارائه محتوای هر ماه، مطالب جدید، مهم و با ارزشی مرتبط با سرفصل‌های همان ماه، به دستمان می‌رسد که همه این موارد مهم را در ماه مکمل به شما می‌آموزیم.

کل دوره

دوره پیشرفته مدرسان هدف
تومان ۲.۹۹۰.۰۰۰
  • گارانتی بازگشت کل مبلغ پرداختی در پایان دوره
  • دارای ۱۰ ماه مدیای آموزشی و یک ماه مکمل
  • بیش از پنجاه سرفصل جدید و کاربردی
با گارانتی

کل دوره

دوره پیشرفته مدرسان هدف
تومان ۱.۴۹۵.۰۰۰
  • با پنجاه درصد تخفیف
  • دارای ۱۰ ماه مدیای آموزشی و یک ماه مکمل
  • بیش از پنجاه سرفصل جدید و کاربردی
با تخفیف

ماه اول دوره

دوره پیشرفته مدرسان هدف
تومان ۲۵۰.۰۰۰
  • گارانتی بازگشت کل مبلغ پرداختی بعد از ماه سوم
  • با شرط عدم خرید ماه چهارم و بعد
  • بیش از پنجاه سرفصل جدید و کاربردی
با گارانتی
آیا در مورد این دوره سوالی دارید؟ همین پایین سؤالتان را بنویسید. خیلی سریع به شما پاسخ می‌دهیم.

یک پیشنهاد ویژه!

خرید دوره آموزشی با ۵۰ درصد تخفیف