داشبورد کاربری - ثبت نام

تلقین به چیزی که نیستیم تاثیر گذار است؟

تلقین به چیزی که نیستیم تاثیر گذار است؟

۰
(۰)

[vc_row][vc_column][us_image image=”7343″ size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آیا تلقین به چیزی که نیستیم تاثیر گذار است؟

خیلی از دانشمندان با تحقیق‌های زیادی که در این زمینه انجام داده اند متوجه شدند، باور کردن هرچیزی همیشه تاثیرگذار بوده است.

زمانی که شما وانمود کنید فردی با مهارت‌های بالا در صحبت کردن و تعامل با دیگران هستید، به آن فرد تبدیل خواهید شد.

اما چه کار کنیم تا در این کار خبره شویم؟

۱)فرار نکردن از موقعیت ها:

اگر در مهارتی ضعف دارید و سعی دارید آن را بهبود ببخشید، خودتان را در موقعیت آن قرار دهید. مثلا شما همیشه از این که در جمع صحبت کنید می‌ترسیدید. برای اینکه به خودتان ثابت کنید در صحبت کردن زمانی که همه به شما خیره شده اند،مهارت دارید این کار را بدون فکر کردن به تبعات آن انجام دهید. گاهی فقط نیاز به یک هل داریم تا در جهت خواسته هایمان قرار بگیریم.

۲)به موفقیت‌های پیشین خود نگاه کنید:

زمانی که به کارهایی که قبلا انجام داده اید و در دل، کلی به خودتان افتخار کرده اید می‌تواند در شما انگیزه‌ای ایجاد کند. این انگیزه باغث می‌شود خودتان را بزرگ‌تر ببینید و احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. و درنهایت این کار به شما می‌گوید این دفعه هم میتوانی فقط کافیست به خودت ایمان داشته باشی.

۳)با احساس خوب به خود تلقین کنید:

هیچ وقت سعی نکنید به زور و با احساسات بد مثل ناراحتی و خشم وانمود کنید کسی که می‌خواید هستید. در آن زمان این کار شما نتیجه‌ی عکس خواهد داد. با حس عشق و شادی بخواهید چیزی یا کسی باشید. به بزرگی خداوند فکر کنید که چقدر جهان را زیبا آفرید تا بتوانید هرچه میخواهید در زندگی داشته باشید. و مطمئن باشید خدا در این راه کمکتان می‌کند. به خدا توکل کنید و قوی بمانید و باور داشته باشید شما همان چیزی هستید که میخواهید.

در آخر اگر دوست داشتید می‌توانید لیستی از کارهایی که انجام داده اید و باعث شده‌اند شما اعتماد به نفس بالایی داشته باشید، تهیه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

آیا این مطلب مفید بود؟

برای امتیاز دادن، روی ستاره سمت چپ کلیک کنید!

مدرسان هدف وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک پیشنهاد ویژه!

خرید دوره آموزشی با ۵۰ درصد تخفیف